ogłoszenia 29.10.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29.10.2017 R.

1. W tym tygodniu w środę (1.XI) Uroczystość Wszystkich Świętych, a w czwartek (2.XI) dzień wszystkich zmarłych. Msze Św. w naszym kościele 1.XI odprawiane będą o godz. 8:00, 10:00 oraz o godz. 12:00 – Msza Św. w intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu i polecanych w jednorazowych wypominkach (z uwagi na złą pogodę najprawdopodobniej zostanie odprawiona w kościele zamiast na cmentarzu).
Mszy Św. o godz. 16:00 nie będzie.

2. Przyjmowane są zgłoszenia na wypominki i listopadową gregoriankę za naszych bliskich zmarłych.

3. Listopadowa gregorianka za zmarłych odprawiana będzie codziennie o godz. 8:00.

4. W listopadzie Msze Św. odprawiane będą tylko rano, z wyjątkiem sobót oraz pierwszych i ostatnich piątków miesiąca. Msze w tych dniach rano i wieczorem. Spowiedź w Pierwszy Piątek Miesiąca rano na Mszy Św. i wieczorem od 17:30. Do chorych wyruszamy jak zwykle od godz. 9:30.

5. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca – po Mszy Św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.

6. Dziś po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie dzieci I-Komunijnych i rodziców.

7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, u nas w kościele można nabyć tygodnik „Idziemy”.