Ogłoszenia 22.10.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 22.10.2017R.

1. Zbliżają się uroczystości Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W tych dniach częściej nawiedzamy cmentarze. Pamiętajmy o oczyszczeniu grobów naszych bliskich, jak również tych zapomnianych. Nasza pamięć to nie tylko kwiaty i znicze. To także pamięć modlitewna. Przez ten i następny tydzień przyjmujemy w kancelarii i zakrystii intencje na listopadową gregoriankę i na wypominki.

2. 1.XI Msze Św. w naszym kościele tylko o godz. 8:00 i 10:00. O godz. 12:00 na cmentarzu rozpoczniemy procesję połączoną z czytaniem wypominków, a około godz. 12:30 odprawimy tam Mszę Św. za wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu i polecanych w wypominkach.
1.XI nie ma Mszy Św. o godz.16:00!

3. W następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00 zapraszamy na obowiązkowe spotkanie rodziców i dzieci I-komunijnych.

4. W następną niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Cofamy zegarki o jedną godzinę.

5. Na naszym cmentarzu miało miejsce skandaliczne zachowanie. Ktoś do nowej pompy nasypał cementu, aby nie było można czerpać wody.

6. Za tydzień taca przeznaczona na inwestycje w naszej parafii, a dzisiejsza na misje.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.