Ogłoszenia 15.10.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 15.10.2017 R.

1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii kleryków z naszego Diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego wraz z Ojcem Duchownym Ks. Grzegorzem Zagórowskim na tzw. „niedzieli powołaniowej”.

2. Dziś także w całej Polsce, we wszystkich kościołach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w praktykach religijnych w niedzielę tzw. „Dominicantes”.

3. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich wiernych do modlitwy różańcowej w październiku.

4. Można już zamawiać wypominki i listopadową gregoriankę za naszych bliskich zmarłych.

5. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego Seminarium Duchownego, a za tydzień na Misje.

6. Dziś przed kościołem i w zakrystii można bezpłatnie pobrać książeczki liturgiczne na październik, tzw. „OREMUS”. Zainteresowani nabywaniem tych książeczek na następne miesiące proszeni są o kontakt z siostrami z Ostrówka (od Św. Faustyny).

7. Przypominamy rodzicom i dzieciom I Komunijnym o obowiązku Niedzielnej Mszy Św. Dowodem mają być wklejone do zeszytu od religii ZIARENKA. Panie katechetki proszę o sprawdzanie.

8. Zbiórka ministrancka w sobotę 21.10.2017 r. o godzinie 10:00. Obecność obowiązkowa

9. Rodziców, którzy zapisali się do KŻR za młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i jeszcze nie dostali informacji kiedy odmawiać poszczególne tajemnice proszę o kontakt z ks. Jackiem. Brakuje jeszcze dwóch osób aby powstały dwa KŻR. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o zgłoszenie się do ks. Jacka.