ogłoszenia 08.10.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 8.X.2017R.

1. W dniu dzisiejszym w całej Polsce przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka do puszek ofiar na pomoc stypendialną dla zdolnej młodzieży.

2. W zakrystii i w kancelarii przyjmujemy już ofiary na listopadową gregoriankę i na wypominki roczne i jednorazowe.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Św. Siostry Faustyny.

5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła w dni powszednie o 17:30, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16:00.

6. Za tydzień prawdopodobnie gościć będziemy w naszej parafii kleryków z naszego Diecezjalnego Seminarium na tzw. „niedzieli powołaniowej”.

7. Także za tydzień w całej Polsce odbywać się będzie liczenie wiernych obecnych na Mszy Św.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10. Dziś po Mszy Św. o godz. 16:00 będzie spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – klasy III gimnazjum i I szkół średnich.