Ogłoszenia 01.10.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 1.X.2017 R.

1 Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca – po Mszy Św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz procesja wokół kościoła.

2. Dziś rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej.
W październiku Msze Św. wieczorne odprawiane są o godz. 17:00 a po nich o godz. 17:30 różaniec.
W niedziele różaniec po Mszy Św. o godz. 16:00.
Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.

3. Za tydzień 8.X przeżywać będziemy kolejny XVII już Dzień Papieski. Zbierane będą ofiary do kartonowych puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

4. Dziś zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.

5. Za dwa tygodnie rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na wypominki i listopadową mszę gregoriańską za zmarłych.

6. Wyjazd do Białowieży na akcję „Różaniec do granic” będzie 7.X o godz. 6:00 z Klembowa. Jadą 2 autokary.

7. 8.X po Mszy Św. o godz. 16:00 spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania – kl. III gimnazjum i I szkoły średniej.

8. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za piękny wystrój świątyni.

10. Czytajmy tygodnik „Idziemy”.