Ogłoszenia 9.VII.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 9.VII.2017r.

1. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym nie ma Mszy Św. o godz. 16:00 (w niedziele) i porannej (dni powszednie).

2. Pielgrzymka Radzymin – Ossów rozpocznie się 15.VII o godz. 7:30 w Radzyminie (kościół Św. Jana Pawła II) a zakończy w Ossowie o godz. 16:00.

3. Przypominamy, że pielgrzymka z Warszawy z ul. Żytniej do Ostrówka (do Św. Faustyny) przechodzić będzie przez Klembów 30 lipca około godz. 13:00. Dla osób, które chcą wziąć udział w tej pielgrzymce będzie autokar w sobotę 29.VII o godz. 5:00 (rano). Hasło tegorocznej pielgrzymki „Być dobrym jak chleb” Św. Brat Albert.

4. Kancelaria parafialna w wakacje czynna codziennie od 16:30 do 17:30.

5 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Komisariat Policji w Tłuszczu przypomina o występujących zagrożeniach dotyczących oszustw metodą na wnuczka, krewniaka, policjanta.

W razie zaistnienia takiej lub podobnej sytuacji prosimy o pilny kontakt z jednostką Policji.

W Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie został przydzielony nr tel. 600 997 090, który zastrzeżony jest tylko do w/w przestępstw.

Prosimy parafian o ostrożność.