Ogłoszenia 11.VI.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ 11.VI.2017R

1. W tym tygodniu w czwartek 15.VI Boże Ciało. Uczcimy Jezusa Eucharystycznego w uroczystej procesji do czterech ołtarzy w Klembowie. Procesja wyruszy po Mszy Św. o godz. 10:00. Bardzo proszę i zapraszam wszystkie dzieci komunijne, bielanki, asystę kościelną do wzięcia udziału w procesji. Proszę o sprawdzenie chorągwi, baldachimu. W Boże Ciało nie będzie już Mszy Św. o godz. 12:00 i 16:00.
O przygotowanie ołtarzy proszę:
I ołtarz Klembów Zamoście
II ołtarz Klembów Centrum
III ołtarz Ostrówek Wycinki
IV ołtarz Michałów

2. Dziękuję rodzicom i dziadkom dzieci I Komunijnych za dobrą opiekę nad dziećmi podczas naszej pielgrzymki do Niepokalanowa.

3. Za tydzień taca przeznaczona na inwestycje.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.