Ogłoszenia 21.05.2017r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.05.2017R.

1. Dziś o godz. 10:00 grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do Rocznicy I Komunii Świętej.

2. Za tydzień w VII Niedzielę Wielkanocną obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

3. Od piątku 26.05 rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego przed Zesłaniem Ducha Świętego. Odmawiana będzie po Nabożeństwie Majowym.

4. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych.

5. Pielgrzymka dzieci I-Kominijnych do Niepokalanowa planowana jest na dzień 9.VI (piątek). Każde dziecko jedzie z opiekunem. Można się już zapisywać, najlepiej do pań katechetek albo wytypowanych rodziców.

6. Od jutra rozpoczynamy dni modlitw o urodzaje (dawniej – dni Krzyżowe).

7. Pielgrzymka parafian do Częstochowy lub Lichenia planowana jest w terminie późniejszym.

8. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.