Ogłoszenia 23.04.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA 23.IV.2017R.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna się tydzień Miłosierdzia. W związku z tym dziś o godz. 15:00 w naszym kościele Godzina Miłosierdzia połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
Zapraszamy.

2. Za tydzień 30.IV (niedziela) nie będzie spotkania rodziców i dzieci komunijnych. Zapraszamy na próbę, która odbędzie się 4.IV. Wtedy też chcemy zorganizować spotkanie z fotografem.

3. Bóg zapłać za dary złożone w ramach „jałmużny postnej”. Zostały one rozdzielone za pośrednictwem szkół dla najbardziej potrzebujących.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dzieła charytatywne „Caritas”. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

5. Prośba do panów Strażaków i ekipy pomagającej o rozebranie po niedzieli Grobu Pańskiego.

6. Już dziś informujemy, że w związku z I Komunią Świętą dnia 14.V pierwsza Msza Św. z godz. 8:00 zostanie przeniesiona o pół godziny wcześniej na 7:30.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.