Ogłoszenia 02.04.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2.IV.2017R.

1. Serdeczne Bóg zapłać za dary złożone do naszego kosza w ramach jałmużny postnej dla biednych. Można jeszcze składać.

2. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

3. Prosimy zgłaszać w zakrystii nazwiska i adresy chorych, których odwiedzimy 7.IV – I Piątek miesiąca – ze spowiedzią i Komunią Wielkanocną. Wizyta może być trochę opóźniona ze względu na spowiedź w Jasienicy.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. To już ostatni etap Wielkiego Postu.

5. Do tej pory ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa i kościoła złożyły następujące wioski: Michałów, Klembów ul. Żymirskiego, Słoneczna, Kwiatowa, Faustyny, Miła, Strażacka, Łąkowa, Leśna, Prosta, Milenijna, Górczewska, Ogrodowa i Jana Pawła, Sitki, Pasek Nowy, Kraszew Stary.
Bóg zapałać za wszystkie ofiary złożone na kwiaty i Bóg zapłać osobom zbierającym ofiary. Bóg zapłać także za ofiary złożone na tacę.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Dziś po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie dzieci I-Komunijnych i Rodziców.

8. Zbliżają się Święta Wielkanocne. W przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego liczymy na pomoc strażaków, lektorów i Oazy. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.