Ogłoszenia 5.III.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 5.III.2017R.

1. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach Wielkopostnych – Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej.

2. Dziś po Mszy Św. o godz. 12:00 – Gorzkie Żale. Będą one odprawiane o tej porze w każdą niedzielę Wielkiego Postu.
Dziś także po Gorzkich Żalach zaległe spotkanie z rodzicami dzieci I-Komunijnych. Dziś rozdamy dzieciom książeczki do nabożeństwa.

3. Od dzisiejszej niedzieli, wzorem lat ubiegłych, w ramach jałmużny postnej wystawiamy kosz na niepsujące się produkty żywnościowe i chemię gospodarczą. Późnej te dary przekazane zostaną rodzinom i osobom ubogim.

4. Za tydzień zbiórka do puszek na dzieła misyjne „ad gentes”.

5. W tym roku rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 22-25.III. Wygłosi je Ksiądz Proboszcz Krzysztof Ziółkowski z Radzymina. Szczegółowy program podamy w terminie późniejszym.