Ogłoszenia 26.03.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2017R.

1. Dziś od rana gościmy w naszej parafii Ks. Biskupa Marka Solarczyka, który przeprowadza u nas tzw. wizytację kanoniczną. Witamy i życzymy miłego pobytu.

2. Dzisiejsza IV Niedziela Wielkiego Postu nosi nazwę Laetare – Radości, że pół postu już za nami a Wielkanoc blisko.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

4. Wzorem lat ubiegłych trwa zbiórka na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Do tej pory ofiary złożyły: Michałów, Sitki i Klembów ul.: Żymirskiego, Słoneczna, Kwiatowa, Miła, Faustyny, Strażacka, Łąkowa, Leśna, Prosta, Milenijna.
Bóg zapłać za ofiary i osobom, które zbierały ofiary.

5. Spotkanie dzieci I-Komunijnych i Rodziców odbędzie się 2.IV po Mszy Św. o godz. 12:00. Obecność obowiązkowa.

6. Prosimy zgłaszać w zakrystii nazwiska i adresy osób chorych, które odwiedzimy z posługą sakramentalną przed Świętami Wielkiej Nocy.

7. Bóg zapłać osobom, które sprzątały kościół przed dzisiejszą niedzielą.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.