Ogłoszenia 19.02.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.02.2017 R.

1. Spotkanie rodziców i dzieci I-Komunijnych z racji ferii zimowych przeniesione jest na Pierwszą Niedzielę marca.

2. Wójt Gminy Klembów Rafał Mathiak ma zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy na obchody 186 rocznicy śmierci Gen. Franciszka Żymirskiego, które odbędą się 26 lutego 2017r. o godz. 12:00 w kościele pw. Św. Klemensa w Klembowie.

W programie:

12:00 – Msza Święta w intencji Gen. Franciszka Żymirskiego z oprawą muzyczną w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tłuszcza,

13:00 – pokaz musztry kawaleryjskiej I Pułku Ułanów Krechowieckiech pod dowództwem rotmistrza Adama Sujeckiego,

Jarmark Produktów Lokalnych „Smaki Ziemi Klembowskiej”.

3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.