Ogłoszenia 4 grudnia 2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU 04.12.2016 R.

1. Zapraszamy na Roraty do naszego kościoła codziennie o godz. 7:30. W sobotę zapraszamy także dzieci.

2. W zakrystii są do nabycia świece „Caritas” na stół wigilijny.

3. Dziś w II Niedzielę Adwentu – dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie. Wspieramy dziś ten Kościół ofiarami do puszek.

4. Dziś po Mszy Św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne z racji I Niedzieli Miesiąca.

5. W czwartek 8.12 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze Św. w naszym kościele o godz. 7:30 i 18:00. Zapraszamy.

6. Podobnie jak w ubiegłym roku w nawie bocznej jest kosz, do którego można składać niepsujące się dary żywnościowe, słodycze, chemię. Będą rozdzielone na Święta rodzinom najbardziej potrzebującym. Odbywa się to za pośrednictwem szkół.

7. Chorych i starszych, którzy nie będą mogli być w Święta w kościele odwiedzimy w domach dn. 21.12 w środę. Osoby te prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

8. W tym roku o przygotowanie szopki i świątyni na Święta proszę mieszkańców Kraszewa Starego oraz Oazę.

9. Za tydzień Oaza będzie sprzedawać sianko na stół wigilijny.