Ogłoszenia 9.10.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 09.10.2016 R.

1. W dniu dzisiejszym w całej Polsce przeżywamy XVI Dzień Papieski pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka do puszek na pomoc stypendialną dla zdolnej młodzieży.

2. Od dziś w zakrystii i kancelarii przyjmujemy ofiary na listopadową Mszę gregoriańską i na wypominki roczne i jednorazowe.

3. Bóg zapłać paniom z Kółka Różańcowego z Sitek – p. Tyczyńskiej i p. Jędrysiak za zorganizowanie i sfinansowanie renowacji figury Pana Jezusa przed naszym kościołem. Planujemy podobne odnowienie figury Matki Bożej.

4. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiane są po Mszy Św. o godz. 17:00 czyli o 17:30. W niedziele po Mszy  Św.  o 16:00. W każdą środę różaniec dla dzieci o 18:15.

5. Za tydzień ofiary złożone na tacę przeznaczone są na inwestycje w naszej parafii. Zbieramy na ławki i renowację dachu.

6. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za piękny wystój kościoła i za uszanowanie prośby o nie sypanie konfetti.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9. Wyjazd na święcenia diakonatu do Przemysława Brodowskiego w dniu 29.10.2016r. Zapisy u ks. Jacka.