Ogłoszenia 30.10.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30.X.2016 r.

• W tym tygodniu we wtorek (1.XI) Uroczystość Wszystkich Świętych, a w środę (2.XI) dzień wszystkich zmarłych.

Msze Św. w naszym kościele dn. 1.XI odprawiane będą o godz. 8:00 i 10:00, natomiast około godz. 12:30 Msza Św. na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych wyczytanych w wypominkach oraz spoczywających na naszym cmentarzu.

W tym dniu Mszy Św. o godz. 16:00 nie będzie!!!

• We wtorek 2.XI dzień zaduszny – Msze Św. o godz. 7:30 i 8:00 gregorianka za zmarłych i o 18:00 Msza wspominkowa.

• Listopadowa gregorianka za zmarłych odprawiana będzie codziennie o godz. 8:00.

• W listopadzie Msze Św. odprawiane są tylko rano z wyjątkiem sobót i pierwszych i ostatnich Piątków Miesiąca.

• W tym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Msze Św. w tych dniach rano i wieczorem. Spowiedź rano na Mszy Św. i wieczorem od 17:30.

• Do chorych wyruszymy jak zawsze w piątek od godz. 9:30.

• Za tydzień I Niedziela Miesiąca po Mszy Św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

• Dziś po Mszy Św. o godz. 12:00 spotkanie dzieci I komunijnych i rodziców.

• Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.