Ogłoszenia 02.10.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.10.2016 R.

1. Dziś I Niedziela Miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz procesja wokół kościoła.

2. Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc październik. Miesiąc modlitwy różańcowej. W październiku Msze Święte wieczorne odprawiane są o godz. 17:00, a po nich o 17:30 Różaniec.

W niedziele Różaniec po Mszy Św. o godz. 16:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Różaniec dla dzieci w każdą środę o 18:15.

Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy pobożnie odmówią różaniec w kościele, w rodzinie. Należy spełnić następujące warunki:
– Pięć tajemnic odmówić w sposób ciągły,
– Z modlitwą ustną połączyć rozważania tajemnic,
– Zapowiadać tajemnice przy publicznym odmawianiu.

3. Za tydzień 9.X w niedzielę przeżywać będziemy kolejny – XVI Dzień Papieski. Przed kościołem ministranci będą zbierać ofiary do kartonowych puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z rodzin ubogich. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

4. Od jutra 3.X w zakrystii i kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2017.

5. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za piękny wystój kościoła.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Wyjazd na święcenia diakonatu do Przemysława Brodowskiego w dniu 29.10.2016r. Zapisy u ks. Jacka.