Ogłoszenia 18.09.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18.09.2016 R.

1. Za tydzień 25.09 po Mszy Św. o godz. 12:00 obowiązkowe spotkanie rodziców i dzieci I Komunijnych. Bardzo proszę panie katechetki o dostarczenie list dzieci klas III, które przystąpią do I Komunii Świętej.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje w parafii. Zalegamy z zapłatą za ławki.

3. Parafianie proszą aby nie stawiać nóg z butami na klęczniki nowych ławek.

4. Kolejny raz prosimy aby nie zaśmiecać terenu kościoła – chodzi o konfetti, które jest sypane nowożeńcom.
    Ponownie apelujemy również o odpowiedni strój w kościele w gorące dni lata.

1. W środę 21.09 Święto Św. Mateusza Ewangelisty.

2. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za kwiaty do kościoła.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dziękujemy za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu ministranckiego turnieju Piłki Nożnej :

• Naszym ministrantom we wszystkich kategoriach wiekowych za zdobycie pucharów. Ministrantom ze szkoły Podstawowej za Zajęcie Pierwszego i drugiego miejsca. Ministrantom z gimnazjum za zajęcie Pierwszego miejsca.
    I ministrantom z kategorii open za zajęcie II miejsca.

• Panu wójtowi Rafałowi Mathiakowi za zasponsorowanie pucharów.

• Panu Arturowi Dzięciołowi za jego pomoc.

• Panu Markowi Pietrzakowi i Panu Tomaszowi Bogusiewiczowi za sędziowanie zawodów.

• Panu Andrzejowi Olszewskiemu dyrektorowi ZS w Klembowie za pomoc w zorganizowaniu szatni i innych potrzebnych rzeczy do organizacji tego turnieju.

• Rodzicom ministrantów za zorganizowanie poczęstunku dla wszystkich uczestników turnieju i piękny doping.

• Wszystkim drużynom za wspaniałą atmosferę i cudowną zabawę.