Ogłoszenia 11.09.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 11.09.2016 R.

  1. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Te dni będą okazją do szczególnej modlitwy za młode pokolenie Polaków, ich rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców. Pamiętajmy, że dzieci i młodzież to przyszłość Kościoła i narodu i wszyscy jesteśmy zobowiązani do troski o nie.

  2. W środę 14.IX przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego upamiętniające odnalezienie relikwii Krzyża, na którym umierał Pan Jezus Chrystus. W czasach kiedy symbole naszej wiary są znieważane miejmy odwagę pobożnie czynić ten znak, gdy przechodzimy obok kościoła czy kapliczki. W tym dniu zapraszamy na Msze Św. o godz. 7:30 i 18:00.

  3. W czwartek 15.IX wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej. Msze Św. o zwykłej porze. Zapraszamy.

  4. W przyszłą sobotę 77 rocznica sowieckiej agresji na Polskę. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwach o pomordowanych na Wschodzie ofiarach Golgoty Wschodu.

  5. Za tydzień taca poznaczona na inwestycje w parafii (jest już druga partia ławek, za którą jeszcze nie zapłaciliśmy). Już dziś składam Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.