Ogłoszenia 07.08.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 7.VIII.2016 R.

• Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Św. o godz. 12:00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół kościoła. Zapraszamy całą asystę kościelną.

• Dziś zbiórkę do puszek przeprowadzają panie z Kółek Różańcowych na godne podjęcie obiadem pielgrzymów w dniu 21.08 br. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

• Po następnej niedzieli w poniedziałek 15.08 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – to dzień naszego parafialnego odpustu. Sumę odpustową odprawi Ks. Sylwester Sienkiewicz, a kazanie wygłosi Ks. Tadeusz z Diecezji Siedleckiej. Wszystkich już dziś serdecznie zapraszamy, także bielanki, ministrantów i asystę kościelną.

15 sierpnia – niedzielny porządek Mszy Św.

• Za tydzień taca przeznaczona jest na Dom Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.

• Przypominamy, że w kościele obowiązuje strój godny, a nie wygodny. To także sprawa kultury osobistej.

• Wszystkim gościom przebywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku.

• Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tacę.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.