Ogłoszenia 31.07.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 31.VII.2016 R.

 

  • W tym tygodniu wypada I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła zapraszamy całą asystę kościelną.

  • W wakacje Pierwszopiątkowa wizyta u chorych jest zawieszona. Chorych odwiedzimy dopiero w I Piątek września.

  • Jutro 72 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy o modlitwie za tych, którzy oddali życie w obronie ojczyzny.

  • W sobotę święto Przemienienia Pańskiego – Msze Św. w naszym kościele o godz. 10:00 i 18:00.

  • Przypominamy urlopowiczom o obowiązku niedzielnej Mszy Św.

  • 21 sierpnia przez Klembów przechodzić będzie pielgrzymka z Warszawy do domu Siostry Faustyny w Ostrówku. W tym roku mamy podjąć pielgrzymów obiadem. W związku z tym proszę panie z Kółek Różańcowych o przeprowadzenie w następną niedzielę (7 sierpnia) zbiórki pieniężnej do puszek na ten cel.

  • Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za piękny wystrój kwiatami naszej świątyni.

  • Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tacę.

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim, którzy przyczynili się do wyremontowania naszej salki katechetycznej czyli naszym ministrantom i młodzieży naszej parafii pracującym przy remoncie oraz rodzicom układającym gres na podłodze i służącym radą i doświadczeniem składamy serdeczne Bóg zapłać.