Ogłoszenia 14.08.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14.08.2016 r.

• Jutro 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w naszej parafii. Sumę odpustową odprawi Ks. Prałat Sylwester Sienkiewicz, a kazanie wygłosi ksiądz Tadeusz z Siedlec. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i asystę kościelną, bielanki i ministrantów.

• Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.

• Ksiądz Jacek i ja także zaprasza na Mszę Św. w intencji uczestników rajdu rowerowego, który wyruszy 17 sierpnia po Mszy Św., która zostanie odprawiona o godz. 7:00.

Jednocześnie pragniemy podziękować osobom decyzyjnym Gminy Klembów za dofinansowanie tego rajdu. Bóg zapłać.

• W następną niedzielę przez Klembów przejdzie Pielgrzymka idąca do Ostrówka.

W tym roku nasza parafia podejmie pielgrzymów obiadem około godz. 14:00. Zapraszam parafian na powitanie pielgrzymów, a panie z kółek różańcowych proszę o przygotowanie posiłku.

• Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.