Ogłoszenia 3.07.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 3.07.2016 R.

1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Św. o godz. 12:00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół kościoła. Zapraszam bielanki, ministrantów i asystę kościelną.

2. Dziś zbiórka do puszek dla dzieci z naszej parafii wyjeżdżających na kolonie – Caritas.

3. W tym roku wypada na parafię Klembów podjęcie obiadem pielgrzymów zmierzających z Warszawy do Ostrówka. Będzie to 20 sierpnia. Na początku sierpnia będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

4. Proszę o kontakt osobę, która zamawiała Mszę Św. za +Mariana Kielaka w 8 rocznicę śmierci na dzień 8.X godz. 17:00.

5. W wakacje msze św. w dni powszednie tylko o godz. 18:00, a w niedziele o 8:00, 10:00, 12:00. NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 16:00.

6. Bóg zapałać za ofiary złożone na tacę.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Gościom przebywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku.

9. Są do odebrania płyty DVD z I Komunii Św. Osoby, które się zapisały prosimy o zgłoszenie się po odbiór. Koszt filmu na 2 płytach – 50 zł.