Ogłoszenia 5 czerwca 2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE X NIEDZIELA ZWYKŁA 5.06.2016 R.

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych.

  2. Dziś w całej Polsce odbywa się zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

  3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę.

  4. Przypominamy, że w dni upalne w kościele obowiązuje strój godny a nie wygodny.

  5. Czytajmy prasę katolicką.

  6. Poszukujemy dobrego fachowca – ślusarza do naprawienia  lub wymiany zamków w kościele. Prosimy o zgłoszenia.

  7. Mecz pomiędzy rodzicami ministrantów i ministrantami rozegrany będzie w niedzielę 12.06.2016r. na boisku przy szkole. Wszystkich zapisanych zapraszamy, a nie zapisanych zapraszamy do zapisów u ks. Jacka. Sędziować ten męcz będą: P. mgr. Akademii Wychowania Fizycznego Marek Pietrzak i P. mgr. Akademii Wychowania Fizycznego Waldemar Sitek. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania.