Ogłoszenia parafialne 22 maja 2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ 22 MAJA 2016R.

1. Dziś podczas uroczystej Mszy Św. o godz. 12:00 odbędzie się Promocja ministrancka – 14 kandydatów otrzyma komże i złoży przysięgę ministrancką. Cała służba naszej wspólnoty parafialnej odnowi przyrzeczenia ministranckie.

2. W tym tygodniu w czwartek 26 maja Boże Ciało.  Uczcimy Jezusa Eucharystycznego w uroczystej procesji do 4 ołtarzy w Klembowie. Procesja wyruszy po Mszy  Św. o godz. 10:00. Bardzo prosimy i zapraszamy wszystkie dzieci komunijne, bielanki, asystę kościelną do wzięcia udziału w tej procesji. Prosimy o sprawdzenie chorągwi i baldachimu. W Boże Ciało nie będzie Mszy Św. o godz. 12:00 i 16:00.

Ołtarze w tym roku przygotowują:

– I ołtarz – Krusze – część od Roszczepu do Krzyżówek

– II ołtarz – Krusze – część od Tłuszcza do Krzyżówek

– III ołtarz – Kraszew Nowy ul. Polna, Dębowa, Jana Pawła

– IV ołtarz – Kraszew Nowy ul. Leśna i pozostałe

3. Za tydzień misjonarz – ksiądz z Sierra Leone z Afryki przybliży nam tematykę misji i przeprowadzi zbiórkę do puszek na misje.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. W sobotę 28 maja nie będzie próby scholi!!!

Zbiórka ministrantów w sobotę 28 maja o godz. 10:00.