Ogłoszenia parafialne 1 maja 2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 1.V.2016

1. Dziś rozpoczyna się miesiąc maj – miesiąc Litanii Loretańskiej do Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiane będą codziennie o godz. 18:00, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy.

2. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Św. o godz. 12:00 nabożeństwo adoracyjne i procesja wokół kościoła.

3. Za tydzień 8.V o godz. 10:00 grupa 57 dzieci z naszej parafii przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Osoby nie związane z uroczystością proszone są o wybranie Mszy Św. o innej godzinie.

4. Spowiedź dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców w piątek 6.V:

– godz. 14:00 Klembów,

– godz. 15:00 Stary Kraszew,

– godz. 16:00 Dobczyn i Krusze.

5. Pielgrzymka dzieci Pierwszokomunijnych do Częstochowy planowana jest na 17.V.2016r. Można zapisywać dzieci z opiekunami. Każde dziecko jedzie z opiekunem.

6. W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w naszej Diecezji.

7. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca, spowiedź rano na Mszy Św. i wieczorem od godz. 17:30. Do chorych jak zawsze wyruszymy o godz. 9:30.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.