Ogłoszenia 29.05.2016r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 MAJA 2016R.

 1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia procesji Bożego Ciała.

 2. Dziś z racji Oktawy Bożego Ciała po Mszy Św. o godz. 12:00 procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę kościelną. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała po Mszy Św. o godz. 18:00 procesja eucharystyczna i pobłogosławienie wianków i ziół. Za tydzień w niedzielę procesji nie będzie.

 3. W piątek 3.VI Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – post nie obowiązuje. Msze Św. w tym dniu o godz. 7:30 i 18:00. Jest to jednocześnie Pierwszy Piątek Miesiąca. Do chorych wyruszymy o 9:30.

 4. Zachęcamy wiernych do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie po Mszy  Św. o godz. 18:00.

 5. W sobotę 4.VI wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny.

 6. Za tydzień zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

 7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę.

 8. Bóg zapłać panu, który naprawił furtkę przy plebanii.

 9. Czytajmy prasę katolicką.

 10. W sobotę 4 czerwca zbiórka kandydatów na ministrantów o godz. 10:00. Zbiórka wszystkich ministrantów o godz. 10:30.

 11. W tym tygodniu spotkania osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w tych grupach które powstały w czasie pierwszego spotkania.

 12. Spotkanie z uczestnikami rowerowego rajdu wraz z rodzicami w niedzielę 05 czerwca po mszy świętej o godzinie 16:00

 13. Mecz pomiędzy rodzicami ministrantów i ministrantami rozegrany będzie w niedzielę 12.06.2016r. na boisku przy szkole. Wszystkich zapisanych zapraszamy, a nie zapisanych zapraszamy do zapisów u ks. Jacka. Sędziować ten męcz będą: P. mgr. Akademii Wychowania Fizycznego Marek Pietrzak i P. mgr. Akademii Wychowania Fizycznego Waldemar Sitek. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania.