Ogłoszenia 03.04.2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 03.04.2016r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. W związku z tym dziś o godz. 15:00 w naszym Kościele Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Koronka, po niej Droga Światła, a następnie Msza Św.

2. W sobotę 23.IV zapraszamy na spotkanie dzieci Pierwszokomunijne i rodziców z poszczególnych szkół:

• Dzieci ze szkoły w Klembowie – godz. 9:30
  • Dzieci ze szkoły w Dobczynie – godz. 10:00
  • Dzieci ze szkoły w Kraszewie i z Krusza – godz. 11:00

Spotykamy się w celu sprawdzenia wiadomości i formuły spowiedzi.

3. Serdecznie dziękujemy za wszystkie dary złożone w ramach „jałmużny postnej”. Porobione paczki, za pośrednictwem szkół, zostały rozdzielone najbardziej potrzebującym.

4. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona ze względu na Triduum z dn. 25 marca. Msze Św. o 7:30 i 18:00.

5. Prośba do panów Strażaków i całej ekipy o rozebranie dekoracji ciemnicy i grobu Pańskiego (po niedzieli).

6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dzieła charytatywne „Caritas” w Diecezji.

8. Czytajmy prasę katolicką.