Ogłoszenia 27.03.2016

Zapraszamy do udziału w Nowennie Miłosierdzia – od Wielkiego Piątku do soboty przed Niedzielą Miłosierdzia
Nowenna będzie odprawiana w Wielki Piątek i Wielką Sobotę po liturgii, w Wielkanoc przed rezurekcją, a w pozostałe dni po Mszy Świętej o godzinie 07:30

W tym tygodniu wypada:

• Pierwszy Piątek miesiąca:
    Spowiedź od godz. 17:00.
    Msze Św. o godz. 7:30 i 18:00. Po Mszy Św. o godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19:00.
    Wizyta u chorych w I Piątek od godz. 9:30
  • Pierwsza Sobota miesiąca – Msza Św. o Najświętszym Sercu Maryi o godz. 7:30.
  • Pierwsza Niedziela Miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 12:00 nabożeństwo adoracyjne.

W niedzielę 3.IV (Niedziela Miłosierdzia) o godz. 15:00 w naszym kościele odmawiana będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia, po niej zapraszamy na Drogę Światła.

Radujmy się – Jezus prawdziwie zmartwychwstał – ALLELUJA! 🙂