Ogłoszenia 13.03.2016

Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkiego Postu

1. W sobotę 19.03.2016 uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca. Msze Święte o godzinie 7:30 oraz 18:00
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej. To już ostatni etap wielkiego postu.
  3. Do tej pory ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego złożyły następujące wioski:
    • Sitki
    • Krusze, od strony Roszczepu
    • Krusze, od strony Tłuszcza
    • Klembów,  ul. Żymirskiego od Radzymina do kościoła
    • Pasek Nowy
    • Michałów
    • Nowy Kraszew ul. Polna
    • Dobczyn, ul. Krzywa

Bóg zapłać za złożone ofiary oraz osobom zbierającym.

4. Prosimy zgłaszać w zakrystii nazwiska i adresy osób chorych, które odwiedzimy 18 III od godziny 9:30 – Spowiedź i Komunia Święta Wielkanocna
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali.
  6. Bóg zapłać za dary złożone do „Kosza Jałmużny Wielkopostnej”. Dary można jeszcze składać.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Przymiarka sukienek dla dziewczynek 1-komunijnych odbędzie się 21.03.2016 w salce katechetycznej.
    • Dobczyn i Krusze godzina 18:00
    • Klembów i Stary Kraszew godzina 18:30

Zbliżają się święta, Wielkanoc tuż tuż.
W przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego liczymy na pomoc Strażaków, lektorów i Oazy. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.