Ogłoszenia 06.03.2016

Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza IV N. Wielkiego Postu nosi nazwę LEATARE – Radości, że połowa postu już za nami a Wielkanoc blisko.
  2. Zapraszam i zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali.
  3. Można składać dobrowolne dary do kosza jałmużny postnej dla biednych. Kosz wystawiony jest w nawie bocznej.
  4. Wzorem lat ubiegłych, bardzo proszę o przeprowadzenie zbiórki pieniędzy na kwiaty do grobu P. Jezusa. Na dzień dzisiejszy Sitki pierwsze przeprowadziły taką zbiórkę i złożyły ofiarę w wysokości prawie 500zł. Bóg zapłać osobom które przeprowadziły zbiórkę.
  5. Proszę o zachowanie czystości w parafialnej łazience i ubikacji.
  6. Spotkanie dzieci I Komunijnych i rodziców odbędzie się za tydzień – 13 III po Mszy Św. o godzinie 10. Obecność obowiązkowa.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Prosimy zgłaszać w zakrystii nazwiska i adresy osób chorych, które odwiedzimy 18 III od godziny 9:30 – Spowiedź i Komunia Święta Wielkanocna